Školka nebo škola v přírodě – příspěvek až 1000 Kč

Blíží se doba pobytů na školkách a školách v přírodě. Rodinný rozpočet je napnutý a prostředky se těžko hledají nejen osamělým rodičům (samoživitelům). Pokud máte tento problém, nebo pokud Vám 1 000 Kč stojí za vyplnění a odeslání formuláře, podívejte se na stránky Vaší zdravotní pojišťovny a zkontrolujte si podmínky pro čerpání prostředků z programu pro děti. 

Například podmínky čerpání příspěvku u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky jsou následující „K žádosti o příspěvek na ozdravný pobyt ve výši až 1 000 Kč nebo lyžařský výcvik ve výši až 1 000 Kč se dokládá úhrada pobytu a dále potvrzení školky/školy o osobní účasti pojištěnce na pobytu organizovaném školkou/školou. Platební doklad/úhrada může být také z roku 2018, ale může být předložen pouze s potvrzením o účasti dítěte na ozdravném pobytu od 1. 1. 2019 do 30. 11. 2019. O příspěvek je potřebné požádat a podklady dodat do 1 měsíce od realizace pobytu.“

Seznam zdravotních pojišťoven

Název
Odkaz na podmínky čerpání
Odkaz na formulář
Kód pojišťovny
Maximální výše
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Podmínky
Formulář
111500 Kč
Vojenská zdravotní pojišťovna České republikyPodmínky
Formulář
201
500 Kč
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Podmínky
Formulář
205
300 Kč
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Podmínky
Formulář
207Individulálně podle kreditů
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Podmínky
Formulář
211
1000 Kč
Revirní bratrská pokladnaPodmínky
Formulář 1 – školka
Formulář 2 – škola
213500 Kč

One thought on “Školka nebo škola v přírodě – příspěvek až 1000 Kč

  1. Jediný ozdravný prostředek před duševní, morální, tělesnou, genetickou a reprodukční degenerací dětí je pobyt u otce. A ve škole u učitele. Prázdninové tábory dnes nesprávně emancipované ženy na samice a jejich politický degenerantivní režim používají na odkládání dětí do izolace od otce, dědečka, babičky proto, aby se vychovávaly k hloupnutí a úchylné závislosti chlapcov na ženském pohlaví. Doufam, že alespoň moje Českoslovenčina Vás potéší – pretože Pravda bolí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *